Współczesna interpretacja kart Tarota przez wróżkę Gauri


Informacje

Dodany: 2017-11-06
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

Tagi dla artykułu

karty lenormand, numerologia, wróżba, wróżenie z tarota

foto
Wróżba od tarota: Mag położenie normalne


Z czasem niektóre z nich się będą zacierać, macie szanse się ze sobą zgrać. Tak więc dajcie sobie jeszcze trochę czasu, nie podejmujcie pochopnych decyzji. Ciężko jest spotkać osoby idealnie dopasowane, aczkolwiek Wy jesteście ze sobą całkiem zgrani.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Karta zdradza o cierpieniach w przeszłości. Prawdopodobnie oboje przeszliście przez coś, czego nie chcecie wspominać. Za to teraz jest już znacznie lepiej, pomimo że nie zawsze się między Wami układa idealnie, jesteście ze sobą całkiem zgrani. Powinniście stworzyć udany związek. Zależy Wam na sobie.

Ostatnio dochodzi między Wami do sprzeczek, przez co wydaje Ci się ,że nie jesteście ze sobą zgrani. Jednak weź pod uwagę, że każdy związek ma kryzysy. Zobaczysz - już niedługo będzie lepiej. Tak naprawdę pasujecie do siebie, jest Wam ze sobą dobrze i stworzycie długotrwały związek.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sprawiedliwość położenie normalne

W wielu sprawach się różnicie. Podczas gdy dla Ciebie ogromnie ważne są uczucia, Twój partner kieruje się w życiu logiką. Nie znaczy to jednak, że Wasz związek nie ma szans przetrwać. Musicie dbać o swoje potrzeby, zacząć więcej ze sobą rozmawiać, a zobaczycie że między Wami się poprawi. Tak więc dajcie sobie jeszcze trochę czasu na zgranie. Łączy Was miłość.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Słońce położenie normalne

Macie szczęście, że na siebie trafiliście. Jesteście ze sobą zgrani, chociaż dochodzi czasami do sprzeczek. Z biegiem czasu będzie jednak tylko lepiej, musicie się tylko jeszcze trochę lepiej poznać. Sama zobaczysz, iż za jakiś czas nie będziecie sobie wyobrażać życia bez siebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Rydwan położenie normalne

Wszystko zmierza ku klęsce. Trafiła Ci się osoba nadmiernie pewna siebie, uparta, mściwa. Zarówno zachowanie, jak i błędy, które popełnia, są konsekwencją dawnych działań lub poczynań. Tak więc to nie ma sensu, nie pasujecie do siebie, choćbyś nie wiem jak się starała nie zmienisz charakter swego partnera.Karta mówi o tym, że znalazłaś właściwego mężczyznę, i musisz zrobić wszystko, aby on należał do Ciebie. Zapewni Ci stabilny, bezpieczny dom (więcej na stronie wróżki). Będziesz mogła na nim polegać. Jest ambitny, praktyczny i dojrzały życiowo. Harmonijnie godzi sprawy zawodowe z rodzinnymi. Szczerze zależy mu na Tobie, tak więc Twe rozterki są bezzasadne.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: księżyc położenie normalne

Twój obiekt pożądania jest mężczyzną do którego ciężko jest trafić. Jeśli wydaje Ci się, że nie jest pewny uczuć do Ciebie, oznacza to że nie ma szans na poważny związek.

Komentarze: 15


noavatar.png
Nikole 2017-11-06

pasjonująco ukazane

noavatar.png
Isidro 2017-11-06

dzięki zbyt nietuzinkowy zapis

noavatar.png
Joella 2017-11-06

pochłaniające

noavatar.png
Verla 2017-11-18

Jadalne moralne

noavatar.png
Sana 2017-11-19

klawy wpisik

noavatar.png
Tama 2017-11-20

pozdro dla pisarza, mierzysz dryg:)

noavatar.png
Elda 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Vaughn 2017-11-24

niezwykły wpisik

noavatar.png
Shelton 2017-11-24

Rewelacyjnie skreślone

noavatar.png
Verline 2017-11-24

no interesująco skreślone

noavatar.png
Rosalina 2017-11-24

porwał się w wpisika

noavatar.png
Zulema 2017-11-24

zajechanie składasz

noavatar.png
Tama 2017-11-25

zapalił się w wpisika

noavatar.png
Joanne 2017-11-25

Dawny nie połykał cokolwiek racja fajowego

noavatar.png
Mckinley 2017-11-25

wyśmienicie wygłoszone

Top